Objavte silu svojej pečene a moc, ktorú so sebou prináša starostlivosť o tento orgán, a váš život sa zmení nepredstaviteľným spôsobom.
Je tu novinka Záchrana pečene.

V súčasnosti vôbec netušíme, aké množstvo príznakov, stavov a chorôb vzniká v dôsledku preťaženia pečene. Nie je to len rakovina pečene, cirhóza či hepatitída.
Takmer každý problém – od otravných a bežných ťažkostí cez tráviace problémy, emocionálne výkyvy, priberanie na hmotnosti, vysoký krvný tlak, srdcovo-cievne ochorenia, nejasnú myseľ či kožné choroby až po autoimunitné a iné chronické ochorenia – sa vyskytuje v dôsledku preťaženia pečene.
Ale tento stav sa dá zlepšiť a dokonca vyliečiť, ak dokážete využiť silu tohto nenáročného orgánu.

Anthony William si vďaka bezprecedentnej presnosti a úspešnosti získal dôveru a náklonnosť tisícov ľudí na celom svete vrátane filmových a rockových hviezd, miliardárov, profesionálnych športovcov, autorov bestsellerov a nespočetného množstva ľudí iných profesií, ktorí nevedeli nájsť vhodný spôsob liečby. Anthony sa okrem iného stal neoceniteľným zdrojom informácií pre lekárov, ktorí potrebujú pomoc pri riešení najťažších prípadov.

Napríklad Pharrell Williams, 11-násobný víťaz ceny Grammy tvrdí: „Anthonyho vnímanie potravín, ich vibrácií a interakcie s telom ma neprestáva udivovať. Nenútene vysvetľuje možnosti nastolenia harmónie a disharmónie v závislosti od našej voľby tak, že to dokážepochopiť každý. Má dar. Urobte svojmu telu láskavosť a starajte sa oň.“

V knihe Záchrana pečene nájdete odpovede napríklad na:

• problémy s nadobličkami
• potravinovú intoleranciu
• lupus
• autoimunitné ochorenia
• výkyvy nálady
• dnu, psoriázu, ekzém, candidu
• problémy s črevami, syndróm dráždivého čreva
• zápaly v tele, infekcie močových ciest
• kŕčové žily, žltačku, cukrovku

V knihe Medicínske médium: Záchrana pečene sa dozviete množstvo informácií o funkciách a záhadách pečene, ktoré lekárska veda ešte neodhalila alebo im neporozumela. Najdôležitejšie však je, že sa dozviete, čo presne pečeň potrebuje, aby sa sama uzdravila a mohla naďalej plniť životne dôležité funkcie. Dočítate sa o špeciálnej skupine buniek známych ako perimy, ktoré produkuje pečeň, keď sú jej skladovacie nádoby preplnené, a taktiež o systéme pečene s názvom hepa sledovanie (hepa tracking), ktorý s nadprirodzenou schopnosťou a silou bráni škodlivinám dostávať sa do krvného obehu.

Anthony uvádza veľmi špecifické inštrukcie spolu so zoznamom doplnkov stravy na podporu pečene v širokom spektre situácií, počnúc každodennou starostlivosťou až po konkrétne zdravotné problémy vrátane akné, syndrómu dráždivého čreva, ťažkostí s nadobličkami, nadúvania, zápchy, cukrovky, tmavých kruhov pod očami… Nakoniec sa dostanete ku kapitole venovanej záchrane pečene a rady z nej môže využiť každý, aby zachránil a obnovil optimálne fungovanie tohto orgánu.
„Skrátka, kniha Medicínske médium: Záchrana pečene patrí k povinnej literatúre o zdraví každého z nás. Prečítajte si ju. Riaďte sa jej radami – hoci len niektorými – a užívajte si celoživotné výhody zdravej a šťastnej pečene. Neoľutujete,“ odporúča Christiane Northrupová, M. D., autorka bestsellerov New York Times.

Milan Buno, literárny publicista