Pravidelná konzumácia 100% prírodných ovocných a zeleninových štiav, bez použitia koncentrátov (NFC technológia), bez dodatočného pridania vody, cukru, umelých farbív a príchutí, je jedna z najdôležitejších vecí, ktoré môžeme urobiť pre svoje zdravie.

Bez použitia konzervantov
Všetky produkty výrobného programu sa vyrábajú bez použitia chemických prostriedkov, teda bez použitia konzervantov. Konzervácia výrobkov sa koná výlučne pasterizáciou.

Sklenený obal
Sklo ako prírodný a neutrálny materiál, chráni svoj cenný obsah, zachováva pôvodnú – unikátnu chuť produktu. Keďže zo skla sa do potravín neuvoľňujú žiadne látky, jeho obsah ostáva čerstvý, zachovaný v nezmenenom stave. Z potravín neunikajú žiadne vitamíny, aróma ani chuť.  Sklo je navyše plne recyklovateľný materiál, opakovane roztaviteľný a znovu použiteľný bez akejkoľvek ujmy na jeho kvalite. Okrem toho je sklo ideálnym priehľadným obalom, pri ktorom konzument presne vie, aký tovar kupuje a čo sa vo vnútri produktu naozaj nachádza.

Prospešné zdraviu a vitalite
Pravidelná konzumácia prírodných ovocných a zeleninových štiav bez pridania vody a cukru je jedna z najdôležitejších vecí, ktoré môžeme urobiť pre svoje zdravie.  Pitím ovocných a zeleninových štiav prijíma náš organizmus viac užitočných látok ako jedením. Ovocie a zelenina sú v podobe šťavy ľahšie stráviteľné, preto šetria tráviace orgány a pozitívne vplývajú na vitalitu pečene a obličiek.

Ako vzniklo ZDRAVO?
Dedinka Selenča, ktorá má približne 2 000 obyvateľov, sa stáročia nachádza v srdci Panónskej nížiny. V dedinke žije a pracuje 99% srbských Slovákov. Skúsenosť a receptúra vojvodinských roľníkov vo výrobe zdravej výživy sa uplatňuje v továrni pre spracovanie ovocia a zeleniny na výrobu lisovaných štiav „ZDRAVO“.
Úrodná pôda, množstvo vody a mierne podnebie umožňujú pestovanie ovocia a zeleniny, ktoré sú výborným základom pre výrobky výbornej kvality.

Projekt ZDRAVO, ktorého realizácia sa začala v roku 2002  počas niekoľkých rokov prilákal pozornosť domácich a zahraničných spotrebiteľov, predovšetkým vďaka dobre zvolenému výrobnému programu a vysokej kvalite výrobkov z ovocia a zeleniny. V továrni Zdravo Organic sa primárne vyrábajú 100% prírodné šťavy bez použitia koncentrátov (NFC technológia), bez dodatočného pridania vody, cukru, umelých farbív a príchutí. Z ďalších kategórií výrobkov je to 100% prírodná zelenina (uhorky, cvikla, paprika a i.), ajvary (papriková pomazánka), zeleninové, džemy a lekvár. Všetky produkty sú chránené pasterizáciou.

Do našej továrne je inštalovaná najnovšia technológia. Výroba v nej sa koná podľa vlastných chránených receptúr, ktoré sú dielom nášho výskumného tímu, pričom sú dodržiavané prísne požiadavky štandardov HACCP, ISO, KOSHER atď.  Všetky výrobky sa pravidelne kontrolujú na Inštitúte pre potravinárske technológie a každý má svoj atest – potvrdenie kvality. Pri výstavbe a zriaďovaní továrne boli dodržané požiadavky všetkých zákonných článkov, ako aj požiadavky štandardov s cieľom dosiahnutia vytýčeného konečného cieľa – ochrany zdravia spotrebiteľa.

Kvalita na prvom mieste
Od začiatku založenia našej spoločnosti investujeme prostriedky a poznatky na osvojovanie a získavanie vysokých štandardov. Odmenou nášho úsilia sú získané certifikáty a ocenenia, ktoré sú dôkazom, že nám záleží na ochrane našich spotrebiteľov, pracovníkov a životného prostredia.

https://zdravostavy.sk/